فروش بالابر پودر (ساخت انواع اسکرو)

جابجایی مواد پودری در یک کارخانه از دستگاهی به دستگاه دیگر عموما توسط دستگاه اسکرو یا همان بالابر پودری استفاده می‌شود. در بسیاری از شرکت‌ها که برای انتقال پودرهای ساده از اسکرو استفاده نمی‌کنند، تنها برای مواد پودری که حالت اصطکاک و یا لختی دارند از این ماشین استفاده می‌شود. منظور از لختی همان چسبندگی می‌باشد که در موادی نظیر ادویه جات، آرد، مواد دارویی و گرانولی وجود دارد.

انواع پرمصرف بالابر پودر

از انواع پرمصرف بالابر پودر می‌توان بالابر حلزونی، مارپیچ و مدل Z آن را نام برد.

دستگاه اسکرو مارپیچ ( ماردونی )

ظرفیت این نوع بالابر به قطر سیلندر یا همان لوله‌ای که ماردون داخلش قرار میگیرد بستگی دارد. سیستم انتقال در این نوع اسکرو به صورت مارپیچ ساخته می‌شود. ماشین سازی “پایاما صنعت” تولید کننده انواع ماشین آلات بسته بندی و صنعتی می‌باشد که، دستگاه اسکرو یا همان بالابر پودری مارپیچ را با قیمتی نازل ساخته و به فروش می‌رساند. برای اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی لینک زیر به بخش تماس با ما رفته و تماس بگیرید بگیرید.

تماس با ما

کاربرد دستگاه اسکرو

کاربرد این دستگاه انتقال پودر، توسط الکتروموتور می باشد. برای اینکه بتوانید درک بهتری نسبت به عملکرد این دستگاه داشته باشید، تصویر زیر را مشاهده نمایید :

- بالابر پودر

زیر مخزن بلندرها، خروجی آنها قرار دارد که در عکس بالا مشخص می‌باشد. اسکرو که در عکس سمت راست نشان داده شده به خروجی یک ریبون بلندر در زیر مخزن آن وصل شده و پودر های میکس شده را به مخزن یا هر جای دیگری هدایت می‌کند.

دستگاه اسکرو که به میکسر پودر وصل شده است.

اسکروها از تنوع بسیار زیادی برخوردارند و در در بسیاری از موقعیت‌ها و ماشین آلات گوناگون، مورد استفاده قرار می‌گیرند. در مثال بالا تنها به یک مورد آن اشاره شده است و به مرور سعی می‌شود کاربردهای مختلف آن در صفحه “بالابر پودر” به روز رسانی شود.

شرح دستگاه اسکرو

  • نوع الکتروموتور
  • ولتاژ

مشخصات فنی

  • تک فاز و 3 فاز
  • A/N