درباره ما ( ویدیو )

ما چه کسانی هستیم؟  ( پایاما صنعت ) درباره ما

درباره ما : صنایع ماشین سازی پایاما صنعت با مدیریت آقایان (برادران) عینی‌پور، واقع در البرز – کرج یک شرکت ماشین سازی می‌باشد، که به تولید ماشین آلات خط تولید و بسته بندی می‌پردازد. پایاما صنعت محصولات خود را به شکل مستقیم و بدون واسطه به فروش می‌رساند و مفتخر است که محصولاتی چون دستگاه میکسر پودر و مایع ، پرکننده مایعات ، شرینک پک تونلی ، اسکرو ماردونی ، کانوایر و دیگر تجهیزات خط تولید را با کیفیتی بی نظیر و قیمتی عالی عرضه نماید.

اولین اصل و اولین هدف

رشد و پیشرفت تنها زمانی ثبات قطعی خواهد داشت، که عمومی باشد. و اگر هدف، درآمدی با ثبات است، پس رشد عمومی اولین اصل ما خواهد بود. همچنین اشتیاق به پیروزی ضمانت قطعی بودن آن است. پس هدف ما “پیروزی” به روش بُرد – بُرد خواهد بود، زیرا همیشگی و با ثبات است.

درباره ما

ضمانت و پشتیبانی تعمیرات و قطعات

تمامی ماشین آلات تولیدی در این مجموعه در صورت لزوم برای مشتریان نصب و راه اندازی می‌شوند و 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش را تضمین می‌نماییم. ما دانش و تکنولوژی روز را به کار می‌گیریم تا محصولاتی با کلاس جهانی تولید کنیم. رعایت الزامات و استاندارهای ماشین سازی باعث می‌شود بتوانیم کیفیت را برای مشتریانمان تضمین کنیم. همچنین با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دیگر خیال مشتریان را از بابت تحویل دستگاهی بی نظیر و ماندگار آسوده می‌نماییم.

فروش مستقیم و بدون واسطه ماشین آلات

یکی از مزایای که درباره ما وجود دارد، فروش مستقیم و بدون واسطه ماشین آلات به تولیدکنندگان و کار آفرینان گرامی می‌باشد. این شیوه فروش قیمت تمام شده دستگاه را بسیار به صرفه تر از کالاهایی که با واسطه به دست مصرف کننده می‌رسند تمام می‌کند. مثلا یک دستگاه پرکن مایعات که با واسطه به فروش می‌رسد تا 5 برابر گران تر از خرید همان دستگاه از تولید کننده به صورت مستقیم و بدون واسطه می‌باشد.

درباره ما و ضمانت و پشتیبانی
عکس پس زمینه گوشی ، عکس پس زمینه دسکتاپ ، تم گوشی ، تم دسکتاپ ، عکس پس زمینه برای کامپیوتر ،