حفظ حریم خصوصی کاربران سایت

نشانی وب‌سایت ما: https://payamasanat.com

چه اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم؟ و علت آن چیست؟

دیدگاه‌ها و فرم‌های تماس

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند و یا فرم تماس و استعلام قیمت ما را تکمیل و ارسال می‌کنند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود، جمع آوری می‌کنیم. این کار برای تشخیص هرزنامه و پیگیری های لازم برای پاسخ دهی هر چه بهتر به کاربران و مشتریان انجام می‌گیرد.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید یا خیر. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

حفظ حریم خصوصی

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر ثبت نام به صورت نامحدود باز باشد) اطلاعات آنها در سرور سایت به صورت امن نگهداری خواهد شد. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا فرمی را پر کرده و ارسال کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی خود را ارسال کنید. همچنین می‌توانید درخواست حذف همه اطلاعات خود را داشته باشید. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها هستیم، همچون اطلاعاتی که برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی می‌توانیم داشته باشیم.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است، نام، آدرس ایمیل و دیگر اطلاعاتتان در کوکی‌های مرورگر ذخیره شود. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که اگر بخواهید فرم دیگری را تکمیل کنید، دیگر مجبور نیستید جزئیات فرم را دوباره پر کنید.

اگر از سایت ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند یا خیر، در مرورگر شما ذخیره می‌کنیم، تا در مراجعه بعدی سرعت بالاتری را در سایت ما تجربه کنید. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و در واقع محتوای سایت است که در مرورگر ذخیره می شود.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر جز اعضای سایت باشید و شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دهید، نشانی IP شما در ایمیل ارسالی به شما، دوباره تنظیم خواهد شد. اطلاعات شما همچون ایمیل و شماره تماس، با هیچ سرویس یا سایتی به اشتراک گذاشته نمی‌شود، و تنها در مواردی خاص برای اطلاع رسانی پیامکی یا ایمیلی استفاده خواهند شد.