درباره ما ( ویدیو )

ما چه کسانی هستیم؟ درباره ما

درباره ما : شرکت گوهر ماشین نیتا به شماره ثبت 39043 و شناسه ملی 14009531130 با مدیریت آقایان (برادران) عینی‌پور، واقع در البرز، کرج، کمال شهر، به ثبت رسیده است. این شرکت در فضای مجازی تا به حال با نام صنایع ماشین سازی پایاما صنعت فعالیت داشته است. اما با توجه به روند قانونی ثبت شرکت و عدم موافقت با نام پایاما صنعت، نام گوهر ماشین نیتا را برگزیده است. گوهر ماشین یک شرکت ماشین سازی است که در ساخت و تولید ماشین آلات بسته بندی ، صنعتی و خط تولید و همچنین فروش مستقیم و بدون واسطه آنها فعالیت میکند. این شرکت تاکنون موفقیت های بسیاری را در ساخت و تولید دستگاه بسته بندی پودری و دستگاه بسته بندی مایعات کسب نموده و در ادامه، قصد گسترش فعالیت و تحقق اهداف والاتری را برگزیده است.

باشد که با یاری خداوند متعال و حمایت هموطنان خویش برای تحقق اهداف، سهم اندکی در شکوفاییِ صنعت و رشد میهن عزیزمان ایران داشته باشیم.

فروش مستقیم و بدون واسطه ماشین آلات

یکی از مزایایی که درباره ما وجود دارد، فروش مستقیم و بدون واسطه ماشین آلات به تولیدکنندگان و کار آفرینان گرامی می‌باشد. این شیوه فروش قیمت تمام شده دستگاه را بسیار به صرفه تر از کالاهایی که با واسطه به دست مصرف کننده می‌رسند تمام می‌کند. مثلا یک دستگاه پرکن مایعات که با واسطه به فروش می‌رسد می‌تواند حتی تا 5 برابر گران تر از خرید همان دستگاه از تولید کننده به صورت مستقیم و بدون واسطه ‌باشد.

عکس پس زمینه گوشی ، عکس پس زمینه دسکتاپ ، تم گوشی ، تم دسکتاپ ، عکس پس زمینه برای کامپیوتر ،

مزایای ضمانت و خدمات گوهر ماشین

تمامی ماشین آلات تولیدی در گوهر ماشین در صورت لزوم برای مشتریان نصب و راه اندازی می‌شوند و 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش را تضمین می‌نماییم. ما دانش و تکنولوژی روز را به کار می‌گیریم تا محصولاتی با کلاس جهانی تولید کنیم. رعایت الزامات و استاندارهای ماشین سازی باعث می‌شود بتوانیم کیفیت را برای مشتریانمان تضمین کنیم.

اولین اصل و اولین هدف

رشد و پیشرفت تنها زمانی ثبات دارد، که عمومی باشد. یا حداقل بر تعداد بیشتری از انسانها اثرگذار باشد. پس اگر هدف ما پیشرفت به همراه ثبات است، تلاش برای رشد عمومی اولین شرط ما برای تحقق آن خواهد بود. پس ما اهدافمان را با روش بُرد – بُرد همگام می‌سازیم. چه در ارتباط با مشتریان و چه در رابطه با کارکنانمان و هر که باشد، تا زمانی که عده‌ی بیشتری را پوشش دهد، می‌تواند همیشگی و با ثبات باشد. ما بر این باوریم که این در همه امور و تلاش همه‌ی انسان ها مثمر ثمر خواهد بود.

مشاوره رایگان برای خرید ماشین آلات، متناسب با مواد شما

با ما تماس بگیرید تا ایده‌های خود را با شما به اشتراک بگذاریم. هدف ما جلب رضایت مشتری از کیفیت ماشین آلات و تعهد در وقت شناسی و تحویل به موقع آنها می باشد.

با ما تماس بگیرید