گوهر ماشین(سهامی خاص)

کرج کمال شهر، بلوار شورا، خیابان سوم | تلفن: 02634712289

موبایل: 09124665347 | 09124628215

دستگاه لیبل زن شیرینگ

صفحه اصلی/محصولات/شیرینگ پک/دستگاه لیبل زن شیرینگ

لیبل شیرینگ چیست؟

دستگاه لیبل زن که با تکنولوژی شیرینگ، کار می‌کند را لیبل شیرینگ می‌گویند. جنس لیبل‌هایی که در این ماشین استفاده می‌شود از pvc (پلاستیکی) مخصوص صنعتی، نوع ضد آب آن می‌باشد. این نوع از pvc در برابر گرد و غبار و نفوذ آب ماندگاری بسیار بالایی دارد. لیبل یا همان برچسب pvc (پی وی سی) از جنس پلاستیک منعطف طراحی شده است و به همین دلیل مانند مدل‌های کاغذی نیست که با دست پاره شود.

لیبل شیرینگ
بطری‌های لیبل خورده با دستگاه لیبل زن شیرینگ

طرز کار دستگاه لیبل شیرینگ

اپراتور بصورت دستی ظروف یا بطری محصولات را بر روی نوار نقاله (کانوایر) گذاشته و لیبل را روی قوطی قرار می دهد. محصول در داخل کوره توسط کانوایر هدایت می‌شود. عملیات وکیوم هنگام رد شدن محصول درون کوره‌ی دستگاه انجام می‌پذیرد. بعد از بیرون آمدن محصول از کوره‌ی دستگاه، یک بطری بسته بندی زیبا و منعطف با لیبلی بسیار با دوام خواهید داشت، که اتفاقا خیلی هم ارزان است. در تصویر سمت راست نمونه‌ای از بطری‌های آبمیوه را می‌بینید که گویی لیبل ها، بر روی بطری‌ها چاپ شده اند. در صورتی که در این بطری ها از دستگاه لیبل شیرینگ استفاده شده است.

مزایای لیبل شیرینگ

استفاده از این دستگاه برای چاپ هرگونه نوشته یا لوگو بر روی محصولات، هم بسته بندی را زیباتر می‌کند و هم بسیار ارزان‌تر از دیگر لیبل زن‌ها تمام می‌شود. اما از همه مهم‌تر لیبل زنی با تکنولوژی شیرینگ، می‌تواند کمک شایانی به برند سازی و ماندگاری تبلیغات باشد. در ادامه بررسی خواهیم نمود، که چطور دستگاه لیبل شیرینگ می تواند، برند محصولات را ماندگارتر و به اصطلاح Bold کند.

دستگاه شیرینگ پک یا شرینک پک؟1399-10-19 00:47:16 +00:00

در کشور ما دستگاه شیرینگ پک با الفاظ مختلفی شناخته می‌شود. مانند شیرینگ پک ، شرینگ پک ، شرینک پک ، شیرنگ پک و … . اما تلفظ درست آن کلمه‌ی شرینک پک می‌باشد. که “شرینک” در لاتین به معنای کوچک کردن و کشیدن است و “پک” هم مخفف packaging به معنای بسته بندی کردن است. به این شکل این ترکیب کاملا معنا دار می‌شود. در فارسی بار معنایی این عبارت “کوچک کردن بسته بندی” می‌باشد. در واقع در بسیاری از مواقع از این ماشین برای بسته بندی چند کالا کنار یکدیگر استفاده می‌شود. این کار بسته بندی‌ها را جمع و جورتر و حمل آن را سهل و آسان می‌کند.

چرا دستگاه شیرینگ پک بهترین گزینه در بسته بندی مواد غذایی محسوب می‌شود؟1400-1-26 11:25:22 +00:00

شرکت‌های مواد غذایی که معمولا به صورت روزانه و مویرگی به فروش محصولات خود می‌پردازند، می‌توانند از مزایای حمل و نقل آسان بسته بندی های شیرینگ بهره ببرند. این یکی از مهم ترین دلایلی‌ست که مواد غذایی را به سمت تکنولوژی بسته بندی شیرینگ سوق داده است.

1399-11-11 18:46:42 +00:00
Go to Top