لیبل شیرینگ چیست؟

دستگاه لیبل زن که با تکنولوژی شیرینگ، کار می‌کند را دستگاه لیبل شیرینگ می‌گویند. جنس لیبل‌هایی که در این ماشین استفاده می‌شود از pvc (پلاستیکی) مخصوص صنعتی، نوع ضد آب آن می‌باشد. این نوع از pvc در برابر گرد و غبار و نفوذ آب ماندگاری بسیار بالایی دارد. لیبل یا همان برچسب pvc (پی وی سی) از جنس پلاستیک منعطف طراحی شده است و به همین دلیل مانند مدل‌های کاغذی نیست که با دست پاره شود.

لیبل زن

طرز کار دستگاه لیبل شیرینگ

اپراتور بصورت دستی ظروف یا بطری محصولات را بر روی نوار نقاله (کانوایر) گذاشته و لیبل را روی قوطی قرار می دهد. محصول در داخل کوره توسط کانوایر هدایت می‌شود. عملیات وکیوم هنگام رد شدن محصول درون کوره‌ی دستگاه انجام می‌پذیرد. بعد از بیرون آمدن محصول از کوره‌ی دستگاه، یک بطری بسته بندی زیبا و منعطف با لیبلی بسیار با دوام خواهید داشت، که اتفاقا خیلی هم ارزان است. در تصویر سمت چپ نمونه‌ای از بطری‌های آبمیوه را می‌بینید که با این ماشین لیبل خورده اند.

بطری‌های لیبل خورده با دستگاه لیبل زن شیرینگ

مزایای لیبل شیرینگ

استفاده از این دستگاه برای چاپ هرگونه نوشته یا لوگو بر روی محصولات، هم بسته بندی را زیباتر می‌کند و هم بسیار ارزان‌تر از دیگر لیبل زن‌ها تمام می‌شود. اما از همه مهم‌تر لیبل زنی با تکنولوژی شیرینگ می‌تواند کمک شایانی را برای برند سازی به ارمغان بیاورد. با ما همراه باشید تا در ادامه یکی از مهم‌ترین و برترین ویژگی‌های این دستگاه را بیاموزید.

دستگاه لیبل شیرینگ