پرکن مایعات

برای سفارش و خرید دستگاه پرکن مایعات ابتدا بیاموزید که چطور انواع پرکننده ها را متناسب با محصول خود انتخاب کنید.

اطلاع رسانیِ جامع و تکمیلی بسته بندی مایعات ⇓

ماشین پرکن مایعات

تفاوت در غلظت و خصوصیاتِ متنوع مواد مایع و همچنین ظرفیت تولید در کارخانجات گوناگون، عملکرد و مکانیزم‌های متفاوتی را در ماشین آلات پرکن پدید آورده است. بنابراین تصمیم گرفتیم برای انتخاب صحیح مشتریان در نوع دستگاه، به تحلیل و بررسی انواع پرکن مایعات بپردازیم، برای صرفه جویی در زمان، تلاش کرده‌ایم به طور خلاصه تنها مطالب مهم را بیان کنیم. اگر قصد خرید و یا سفارش دستگاه پرکن مایعات را دارید، تنها به مطالعه این صفحه بسنده نکرده و از مشاوره تخصصی برای انتخاب دستگاه مناسب بهره بگیرید.

عوامل مهم در انتخاب صحیح نوع دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات جز ماشین آلات پیچیده است که باید الزامات بسیاری را، برای بهره‌وریِ مطلوب آن رعایت نمود. از جمله میزان خورندگی محصول یا تیراژ تولید یا حتی محدودیت جایگاه و سقف مکانی که دستگاه باید در آنجا کار کند. موارد دیگری نیز وجود دارد که این امر سازندگان را وادار می‌کند، تا متناسب با نیاز خریداران، به شکل اختصاصی، دستگاه پر کن مایعات را طراحی و تولید نمایند.

سازگاری با مقدار چگالی مایعات

تفاوت در غلظت و یا چگالی مایعات نسبت به یکدیگر نوع بسته بندی آنها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. از نظر تفاوت در چگالی، ماشین آلات پرکننده‌ به دو نوع زیر تقسیم می‌شوند :

دستگاه پرکن مایعات غلیظ چیست؟

نام این دستگاه احتمالا شما را به یاد غلظت روغن و یا مواد ژله ای می‌اندازد. در مایعاتی که دارای چگالی یا غلظت بالا هستند، از پرکن مایعات غلیظ استفاده می‌شود. تفاوت آن با نوع دیگر به علت عدم استفاده از نیروی جاذبه برای عملیات تزریق است. از نمونه‌ مایعات غلیظ می‌توان: ژل خوراکی ، انواع شربت‌های غلیظ ،کنسانتره‌ها و روغن های گوناگون نام برد.

دستگاه پرکن مایعات رقیق چیست؟

دستگاه پرکن مایعات رقیق مناسب مواد مایع با چگالی پایین می‌باشد. ویسکوزیته اینگونه مایعات پایین است و بسیار روان حرکت می‌کنند و به همین علت میتوان از وزن خود مواد جهت عملیات تزریق استفاده کرد. از مایعات رقیق می‌توان محلول های ضدعفونی ، آب معدنی ، نوشابه‌ها و بسیاری از محصولات دیگر را نام برد.

دستگاه پرکن مایعات پمپی که مناسب برای پر کردن کود شیمیایی و سم می‌باشد

عامل دومی که در انتخاب صحیح دستگاه پرکن مایعات حائز اهمیت است، نوع عملکرد آن می‌باشد، که برای خرید مقرون به صرفه و اقتصادی پرکن حائز اهمیت است.