محصولات ماشین سازی

محصولات ماشین سازی بسیار گسترده تر از آن هستند که بخواهیم همه را در اینجا بیاوریم، بنابراین این پست را به ماشین های بسته‌بندی خواهیم پرداخت که این روزها فروش بیشتری دارند.

 

ماشین های بسته‌بندی

کار ساخت اختصاصی ماشین آلات رویه ایست که در دنیا انجام می‌پذیرد . از آنجایی که هر تولید کننده ای با توجه به کار و ابعاد محصول خود ، نیاز به تهیه‌ی انواع ماشین‌های بسته بندی دارد . پس باید مهندسان و متخصصان ماشین سازی به شکل سفارشی و اختصاصی اقدام به طراحی و تولید انواع ماشین های بسته‌بندی کنند .

بیاموزید که چگونه مهندسی ماشین پیشرفته به تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی کمک می کند تا چالش های کلیدی در تجارت را برطرف کنند.

پایاما صنعت با خدماتی بی نظیر می‌تواند بعنوان اولین گزینه برای ساخت ماشین‌های بسته‌بندی و صنعتی باشد . برترین نمونه‌هایی که در این شرکت طراحی ،ساخته و توسعه داده می‌شود عبارتند از :

انواع ماشین های بسته بندی

  • دستگاه پرکن مایعات قابل طراحی برای مایعات غلیظ و رقیق ، در انواع پیستونی و ثقلی و پمپی .
  • دستگاه شیرینگ پک تونلی ، حرارتی ،کابینی و لیبل‌زن شیرینگ (اصطلاحا لیبل شیرینگ) قابل طراحی برای انواع سایز کوچک و بزرگ محصولات که برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از نیازهای بازار ، قادر به کار با هر نوع فیلم یا رول شیرینگ می‌باشد . در پایاما صنعت تلاش بسیاری می‌کنیم که محصولاتمان با لوازم جانبی زیاد و طراحی اختصاصی تهیه شود .
  • میکسر پودری یا ریبون بلندر از معروف‌ترین دستگاه‌های بسته‌بندی و صنعتی ست . ریبون بلندر نوعی همزن صنعتی پودری می‌باشد که در بسیاری از مشاغل کاربرد دارد و هدف اصلی آن مخلوط چند پودر یا گرانول با یکنواختی بالا ست.

 

 

ماشین های-بسته‌بندی