فروش ماشین آلات آماده

پس از انتقادات و پیشنهادات فراوان برخی از مشتریان و بازدیدکنندگان محترم در خصوص فروش ماشین آلات آماده ، خود را مستلزم به آماده سازی بستر و زیر ساخت چنین امکانی دانسته و این بخش را به همین منظور یعنی فروش دستگاه صنعتی اماده و یا ماشین آلات آماده تخصیص داده‌ایم. اما به صورت محدود که دلایل این محدودیت را به شرح زیر به استحضار همه مشتریان قدیمی و دیگر بازدیدکنندگان، می‌رسانیم.

  • زمان بر بودن پروسه تولید یک دستگاه و نوع گردش مالی در حوزه تولید ماشین آلات صنعتی، مجال تولید انبوه این پروسه هزینه بر و زمان بر را نمی‌دهد. چه به ما و چه دیگر همکاران فعال ما در حوزه تولید ماشین آلات صنعتی و بسته بندی

  • همانطور که کارفرمایان و صاحبان کسب و کارهای تولیدی مستحضر می‌باشند، بیشتر مشتریان خواستار ماشین آلاتی هستند که به شکل سفارشی و اختصاصی برای آنها و متناسب با مواد و نیازشان تولید گردد. از این رو فروش ماشین آلات آماده یک امر کمیاب و محدود در سطح کشوری است.

فروش ماشین آلات آماده

سفارش ماشین آلات

طبق توضیحاتی که اراِئه شد، فروش ماشین آلات آماده، گزینه‌ی بسیار محدودی است و ممکن است بعضی اوقات هیچ گزینه‌ای موجود نباشد، که در این صورت پیشاپیش مراتب عذرخواهی خود را اعلام می‌نماییم. در صورت موجود نبودن ماشین آلات آماده ، می‌توانید سفارش ساخت و تولید دستگاه را ثبت نمایید. پس از ثبت ساخت هر کدام از ماشین آلات، کارشناس فروش و یا پشتیبان سایت با شما ارتباط برقرار می‌نماید و شرایط ساخت دستگاه مورد نظر را برای تایید نهایی به شما اعلام می‌کند.

تماس برای خرید ماشین آلات آماده

09199656507, گوهر ماشین

تماس برای سفارش ساخت ماشین آلات

09124628215, گوهر ماشین

فروش دستگاه پرکن مایعات آماده

نام (شاخص) توضیح (مقدار)
نام دستگاه پرکن مایعات
عملکرد اتوماتیک
قابلیت اضافه در خط دستگاه درب بند
وضعیت برق دارای تابلو برق
نوع تابلو برق  پیشرفته PLC
نحوه کنترل دستگاه نمایشگر لمسی
نوع مکانیزم مکانیزم پمپی
تعداد نازل ها 6 عدد
جنس دستگاه استیل 304
ظرفیت تولید H/N 1700 الی 2100 عدد در هر ساعت
سازگاری با نوع مواد مایعات غلیظ – مواد شیمیایی ، غذایی و بهداشتی