ماشینی کردن کارها

چندان دور از ذهن نیست که روزی برسد که برای هر کار مکانیکی، یک ماشین تمام اتوماتیک وجود داشته باشد. پس چه بهتر که از حالا ماشینی کردن کارها، به خصوص کارهای پر زحمت یا دستی را در برنامه‌های خود بگنجانیم.

با کمک طراحان صنعتی و کارشناسان «ماشین سازیِ پایاما صنعت» ، شما می توانید بسیاری از کارهای خود را، ماشینی کنید و به صورت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک تولید خود را با بهره وری بیشتری ادامه دهید. البته این امر باید مقرون به صرفه باشد که در این خصوص می‌توانید از تجربه همکاران ما استفاده کنید. هزینه‌ی انجام منظم تولید، ارزش خرید بالایی دارد و پایاما صنعت مفتخر است که در این خصوص با مشاوره‌ی رایگان مسیر را برای شما سهل و آسوده می‌کند.

سه محصول برتر صنایع ماشین سازی پایاما صنعت که جزء برترین نمونه‌های خاور میانه می‌باشند.

1- دستگاه پرکن مایعات

2- دستگاه شرینک پک

3- دستگاه میکسر پودر

ماشینی کردن کارهای پر زحمت و دستی

 

راه اندازی خط تولید

طراحان جوان و خلاقی که در مجموعه پایاما صنعت حضور دارند، با انگیزه‌ی بالا و اشتیاق فراوان به کار طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندی می‌پردازند و تاکنون افتخار شرکت در پروژه‌های راه‌اندازی خط تولید بسیاری را داشته اند. شما می‌توانید برای راه اندازی خطوط تولید با بخش طراحی و یا فنی ما تماس بگیرید.

برترین طراحان استان البرز

برترین طراحان استان البرز همواره ماشینی کردن کارها را با ایده های جدید دنبال می‌کنند و در این راستا، ماشین آلات زیادی را طراحی کرده و ساخته‌اند. صنایع ماشین سازی پایاما صنعت از سال 1399 قصد دارد، اهمیت ویژه ای را به ایده‌های نو اختصاص دهد.برای این منظور، قصد داریم از ایده پردازان و سازندگان باهوش دعوت بعمل آورده و سهمی اندک در رشد و شکوفایی صنعت ماشین سازی کشور داشته باشیم. ماشین سازی یک علم پایه در جهان مدرن است و پیشرفت در آن می‌تواند همه چیز را در کشور رشد بدهد.

همایش ایده های نو و برتر

در سال جدید این شرکت به دنبال گرفتن مجوزهای لازم برای برگزاری همایش ایده‌های نو در قالب شرکت های دانش بنیان بوده و پس از فصل بهار و همچنین گرفتن مجوزهای لازم اقدام به فراخوان و دعوت برای شرکت همه‌ی علاقه مندان و ایده پردازان خواهد نمود . لذا تا آن زمان خواهشمندیم برای هماهنگی بیشتر تنها از طریق ایمیل info@payamasanat.com یا فرم انتهای صفحه سوالات خود را ارسال کنید و از تماس های حضوری یا تلفنی پرهیز نمایید.

تماس با بخش فنی تماس با بخش طراحی

تماس با بخش مشاوره

Consultant and designer

برای مشاوره در مورد طراحی ماشین آلات صنعتی با من تماس حاصل نمایید.

۰۹۱۹۷۲۱۴۸۹۱

تماس با بخش فنی

Production and technical

برای سوالات فنی و چگونگی روند تولید محصولات با من تماس بگیرید .

۰۹۱۹۵۸۲۵۹۲۰

تقریبا همه‌ی محصولات به بسته بندی نیاز دارند و پایاما صنعت طراح و سازنده‌ی ماشین آلات بسته بندی میباشد، اما بیشترین صنایعی که می‌توانند با ما همکاری نمایند صنایع غذایی، شیمیایی، بهداشتی و خشکبار می‌باشند
بله گروهی از این محصولات عبارتند از آجیل و خشکبار ، سموم گیاهی و صنعتی ، تولیدی چسب ، کارخانجات چیپس و پفک ، تولیدکننده های عسل و انواع نوشیدنی ها و همچنین بسیاری از اصناف دیگر که با تخصص مجموعه‌ی پایاما صنعت در ارتباط هستند.