صنایع ماشین سازی " پایاما صنعت " | 09124628215|09124665347

دستگاه میکسر پودر

Powder Mixer Machine

صفحه اصلی/محصولات/میکسر پودر/دستگاه میکسر پودر
 • دستگاه میکسر صنعتی پودر

میکسر پودر چیست؟

صنایع زیادی نیاز دارند تا مواد اولیه خود را به نسبت‌های مختلف، با یکدیگر ترکیب کنند. اما به صورت یکنواخت و یکدست، زیرا فرمول‌هایی که برای محصولات گوناگون استفاده می‌شوند، معمولا به دقت و چگالی یکنواختی نیاز دارند. اگر این مواد اولیه پودری باشند، دستگاه میکسر پودر گزینه اصلی تولیدکنندگان است.

ساخت ماشین آلات بسته بندی - دستگاه بسته بندی

طرز کار دستگاه میکسر پودری

میکسر پودری از طریق موتور گیربکس با دور پایین انتقال قدرت میکند. درون مخزن این ماشین دو گروه پره یا تیغه قرار دارد که به یک شفت محکم اتصال دارند. پره های کوچک و پره های بزرگ همزمان توسط نیروی موتور به شفت به گردش در می‌آیند. و ابتدا پره های کوچکترِ، پودر را از وسط به کناره‌ها برده و سپس پره‌های بزرگ، پودر را دوباره وسط می‌کشند. این نوع گردش پره در دقت میکس تأثیر بسزایی دارد. پروانه‌ یا پره‌های میکسر پودر ، باید دارای مهندسی دقیقی باشند تا بتوانند مواد اولیه پودری را یکنواخت میکس ‌کنند.

پره‌های دستگاه میکسر پودر
تخلیه پودر از دریچه مخزن ریبون بلندر

خروجی میکسر پودر

خروجی میکسر پودر، دریچه‌ای است که در قسمت پایین مخزن در مرکز آن قرار داده شده است. پایاما صنعت بنا به سفارش مشتریان دریچه‌ها را به صورت دستی و یا مکانیکی طراحی و تولید می‌کند.

پره های دستگاه میکسر

پره های دستگاه میکسر، با مکانیزم‌های مختلفی ساخته می‌شوند. اما جدیدترین تکنولوژی ساخت پره یا تیغه میکسر پودر، پره مارپیچی است. به علت مزایای بی‌شماری که این نوع از پروانه‌ها دارند ( همچون دقت بالا در یکنواختی پودرها پس از میکس شدن) از محبوبیت بسیاری برخوردارند. شرکت پایاما صنعت نیز برای ساخت پره‌ها از همین تکنولوژی استفاده می‌نماید.

فیلم دستگاه میکسر پودر

نصب اسانس پاش پودر بر روی میکسر

برای اسپری کردن مایعات مختلف روی پودرها ، اسانس‌ پاش با توجه به نوع مایع و حجم مورد نیاز برای اسپری، ساخته و بر روی میکسر نصب می شود. در این صورت مایع مورد نظر (اسانس) در مخزن اسانس پاش ریخته می شود و بوسیله پمپ یا نازلهای پیستونی به تمام نقاط مخزن دستگاه میکسر منتقل می گردد تا اسانس به صورت یکسان با پودر ترکیب شود.

دستگاه میکسر پودر با اسانس پاش

دستگاه میکسر پودر با اسانس پاش شرکت پایاما صنعت

میکسر پودر دست دوم

در مورد خرید دستگاه میکسر پودر دست دوم به یک نکته دقت بیشتری داشته باشید، چگونگی حرکت پودرها در بین پره‌های بلندر، مهمترین عملکرد در دستگاه ریبون بلندر است. سازندگانِ حرفه‌ای با محاسبه دقیق مقیاس طول، عرض و ارتفاع پره، ابتدا طرح خود را در برنامه‌های آنالیزِ طراحیِ صنعتی، خوب تست می‌کنند، و بعد از اطمینان از کارکرد دقیق و صحیح پره‌ها، در دستور ساخت قرار می‌دهند. اما بسیاری از مواقع، در پره کشی میکسر پودری سهل انگاری‌های بسیاری انجام می‌گیرد. از این رو اگر تصمیم داشتید دستگاه بلندرِ دست دوم بخرید، حتما با استفاده از یک متخصصِ نقشه کشیِ صنعتی، یا طراح ماشین آلات صنعتی، پره‌های آن را کنترل کنید.

پره‌های دستگاه میکسر پودر که به شکل دقیق و مهندسی کامل طراحی شده است

طرح پره‌های دقیق میکسر

مشخصات دستگاه ریبون بلندر

 1. جنس دستگاه : آهن یا استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ (بستگی به محصولتان دارد)
 2. قدرت الکتروموتور : بستگی به حجم مخزن بلندر و مواد پودری دارد (می‌توانید برای تعیین آن مشاوره بگیرید)
 3. ظرفیت مخزن : از 50 الی 10000 لیتر متناسب با نیاز مشتری ساخته میشود.
 4. ظرفیت مفید همزن : کاملا مساوی با حجم مخزن (بدون خطا)
 5. قابلیت طراحی و نصب اسانس پاش بر روی پودرها

دستگاه ریبون بلندر پایاما صنعت

ظرفیتِ مخزنِ مفید و بدون خطا ( مهم )

ما دستگاه بلندر را با خطای نزدیک به 0 و استفاده از تمام حجم مخزن تولید می‌کنیم. بلندر خریداری شده از ما دارای ظرفیت مخزن دقیق می‌باشد. تجربه نشان می‌دهد که معمولا میکسر پودر خریداری شده با هر ظرفیتی، بین 100 تا 200 لیتر، تا ظرفیت مفید واقعی اختلاف دارد. بعنوان مثال بلندر 1000 لیتری تنها دارای 800 لیتر فضای مفید جهت میکس کردن پودر می‌باشد.

ظرفیت مخزن مفید میکسر پودر

دستگاه اسکرو چیست و چه استفاده‌ای در میکسر پودری دارد؟

برای انتقال پودر میکس شده از میکسر به جایگاه دیگری، از دستگاه اسکرو یا همان بالابر پودر استفاده می‌شود. دستگاه اسکرو جهت انتقال پودر، بر روی دریچه‌ خروجی میکسر نصب می‌شود و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید، دارای یک لوله قطور است که مواد پودری را به جایگاه دیگری انتقال می‌دهد. اما بسیاری، برای کاهش هزینه‌ها میکسر پودری را بدون اسکرو استفاده می‌کنند، به این شکل که با قرار دادن کیسه ای بر روی دریچه، پودرهای مخلوط شده را به داخل آن هدایت می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه اسکرو بر روی عکس زیر کلیک کنید.

اسکرو بالابر پودر برای کار کردن در دستگاه میکسر پودر
میکسر پودر کوچک

مزایایِ میکسر پودرِ پایاما صنعت

 • ترکیب دقیق و یکنواخت مواد پودری
 • طرح‌های نوین بین‌المللی که دارای استحکام فوق‌العاده‌ای می‌باشند.
 • طراحی و ساختِ اختصاصی
 • فروش تک و عمده میکسر پودر بدون واسطه به تولیدکنندگان
 • قیمت بی‌نظیر و کیفیت فوق‌العاده
 • تعهد در قرارداد و تحویل به موقع
 • توانایی در تولید ابعاد گوناگون در تیپ سبک و سنگین

⊆⊃⊂⊇⊆⊇⊆⊇⊆⊇ς⊂⊃⊂⊃⊂⊃⊂⊃⊂⊃∴⇓

نمونه کارهای دستگاه میکسر

نمونه کارهای بیشتر دستگاه میکسر

فروش بدون واسطهِ دستگاهِ میکسر پودر

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره در مورد فروش بدون واسطه دستگاه میکسر پودر با ما تماس بگیرید. اگر به تلفن دسترسی ندارید از طریق لینک روبرو در سمت چپ اقدام به استعلام قیمت و یا هماهنگی برای خرید دستگاه نمایید.

قیمت دستگاه میکسر پودر
مشاوره و یا ثبت سفارش
نمونه کار دستگاه میکسر

نام‌های مختلف دستگاه میکسر پودر صنعتی :

در کشور ما عمومی‌ترین نامی که برای این دستگاه استفاده می‌شود میکسر پودر است. اما ریبون بلندر ، میکسر پودر صنعتی ، همزن صنعتی ،

مخلوط کن پودری ، دستگاه بلندر ، میکسر پودری و … نام های دیگر این ماشین است.

پرسش و پاسخ

آیا ماشین آلات صنایع ماشین سازی پایاما صنعت شامل تخفیف خواهند شد؟

بله در طول سال و یا در ایامی خاص همچون اعیاد و یا مناسبت‌هایی خاص همچون ایام سخت بیماری کرونا، مجموعه پایاما صنعت، ماشین آلات خود را با تخفیف به فروش می‌رساند. همه‌ی تخفیفات ماشین سازی پایاما صنعت، در همین بخش اعلام می‌شود.↓

دستگاه میکسر تیپ سنگین به شکل ویژه تا آخر تابستان 1399 با شرایط زیر به فروش خواهد رسید.

بلندر با ظرفیت مخزن 2000 لیتری به بالا در میکسر پودر استیل ( 2 تا  5 درصد تخفیف )

بلندر با ظرفیت 3000 لیتر به بالا در میکسر پودر آهن ( 2 تا 5 درصد تخفیف )

قیمت دستگاه پرکن مایعات تا اطلاع ثانوی با 5 درصد تخفیف محاسبه می‌شود

این قسمت در اواخر سال 98 بر روی وب سایت قرار گرفته و در تاریخ 2/6/99 مطالب آن بروز رسانی شده است.

مجموعه پایاما صنعت، به همه هموطنانی‌ که عزیزی را به وسیله بیماری کرونا از دست داده‌اند، تسلیت عرض کرده و بخاطر زحمت همه‌ی تولیدکنندگان خصوصی و دولتی و همچنین، عزیزان سپاه و ارتش بخاطر تلاش‌های بی‌وقفه‌شان جهت تأمین ماشین آلات مورد نیاز برای تولید مواد ضدعفونی کننده، در ایام سخت کرونا، نهایت تشکر و حسن نیت را اعلام میدارد. در این روزها که بیماری کرونا بسیاری از خانواده های محترم ایرانی را داغدار نموده است، مجموعه‌ی ما تصمیم گرفت در جهت مقابله با این بیماری و همدردی با همه‌ی مردم کشور، بر روی دستگاه پرکننده مایعات که در ایام بیماری کرونا، می‌تواند برای بسته بندی مواد ضدعفونی استفاده شود، از 2 تا 5 درصد تخفیف لحاظ بنماید.

با آرزوی ریشه کن شدن بیماری کرونا

سوال و جواب در مورد دستگاه میکسر پودر

سوالات دستگاه میکسر پودری
- سوالات

دستگاه میکسر پودر، همچون بسیاری از ماشین آلات دیگرِ ماشین سازی با نام های مختلفی شناخته می‌شود. از دیگر نام های این دستگاه می‌توان به ریبون بلندر ، میکسر پودری ، میکسر پودر صنعتی ، همزن صنعتی و یا میکسر صنعتی اشاره کزد.

ارائه دهنده دوره: Organization

نام ارائه دهنده دوره: صنایع ماشین سازی پایاما صنعت

URL ارائه دهنده دوره: https://payamasanat.com/محصولات-میکسر-پودر

با پیشنهادات و انتقادات خود به ما کمک کنید تا کیفیت مطالب و خدمات شرکت را افزایش دهیم.

پایان صفحه

يك ديدگاه

 1. فرامرز یادگار 1399-06-06 در 19:46

  با سلام، کارهاتون رو دیدم و باید بگم واقعا دست مریزاد، دستگاه میکسر پودری که شما می‌سازید واقعا برابری میکنه با نمونه های خوب اروپایی، ایشاله مزاحمتون میشیم، فقط خواستم عرض ارادت و احترام داشته باشم.
  با تشکر فرامرز یادگار

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.