شیرینگ پک

گوهر ماشین

کرج کمال شهر، بلوار شورا، خیابان سوم | تلفن: 02634712289

موبایل: 09124665347 | 09124628215

شیرینگ پک1399-10-20 20:31:11 +00:00

مقدمه

در این مطلب که با عنوان ” شیرینگ پک ” نشر یافته، بیشتر به سیستم کوچک کردن بسته بندی و راهنمایی لازم راجب خرید دستگاه شیرینگ می پردازیم. عملیات کوچک کردن یا شیرینگ کردن کالا با دستگاه شیرینگ پک انجام می پذیرد. مشتریان و علاقه مندان به ماشین بسته بندی شیرینگ، می توانند برای تحقیق و آشنایی هر چه بیشتر، علاوه بر خواندن این صفحه به دیگر لینک های مرتبط که در همین صفحه و همچنبن منوی سایت موجود است مراجعه نمایند.

مشتریان گرامی برای خرید دستگاه شیرینگ تونلی با ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش، می‌توانند با شماره های موجود در بالای صفحه تماس بگیرند.

شیرینگ پک چیست؟

نوعی بسته بندی کالا که در آن، روکشی با جنس پلاستیک شفاف و نازک به نام فیلم شیرینگ را دور تا دور کالا می کشند، شیرینگ پک ( shrink pack ) نام دارد. این نوع از بسته بندی که با دستگاه شیرینگ پک انجام می شود، علاوه بر بسته بندی و نگهداری چند محصول کنار هم، حفاظت آنها را نیز در برابر مواردی مثل گرد و غبار تأمین می کند.

شیرینگ پک

سیستم کوچک کردن بسته بندی

منظور از سیستم کوچک کردن بسته بندی در واقع نوع ثانویه بسته بندی ست. بعضی از محصولات این عملیات را در چند مرحله باید طی کنند. محصور کردن چندین کالا در یک ظرف یا کارتن و یا پلاستیک، بسته بندی نام دارد که معمولاً برای حمل و نقل آسان و تحویل کالا به خریدار، صورت می‌پذیرد. شیرینگ پک نیز یک دستگاه بسته بندی امروزی ست که بیشترین قابلیت کوچک کردن کالاها را میان ماشین آلات بسته بندی داراست. یکی دیگر از قابلیت های شیرینگ پک، امکان بسته بندی چند کالا بدون کارتن یا پاکت، در کنار یکدیگر است. یعنی به کمک این ماشین می توان محصولات را تنها در یک مرحله بسته بندی نموده و به دست مشتری رساند. قطعا بطری های آب معدنی یا نوشابه های بسته بندی شده را در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده نموده اید(همچون تصویر زیر). اینگونه محصولات، با دستگاه شیرینگ پک تنها در یک مرحله بسته بندی شده اند.

بسته بندی آب معدنی 1.5 لیتری با شیرینگ پک

شیرینگ پک برای مواد غذایی

شرکت‌های مواد غذایی که معمولا به صورت روزانه و مویرگی به فروش محصولات خود می‌پردازند، می‌توانند از مزایای حمل و نقل آسان، در بسته بندی‌های شیرینگ پک بهره ببرند. این یکی از مهم ترین دلایلی‌ست که مواد غذایی را به سمت تکنولوژی شیرینگ سوق داده است.

شیرینگ پک

مهم ترین مزیتِ رقابتیِ گوهر ماشین در دستگاه شیرینگ پک چیست؟

مهمترین تمایز شیرینگ پکِ گوهر ماشین در مدل های برقی آن، مصرف بسیار پایین برق می‌باشد (تضمین کم مصرفی)

استفاده از SSR در شیرینگ پک برقی

شرکت گوهر ماشین اولین و تنها شرکتی‌ست که از تکنولوژی SSR در دستگاه شیرینگ پک بهره می‌برد. این سیستم به خوبی دمای تونل یا کابین دستگاه را به صورت یکنواخت نگهداری می‌کند و موجب کاهش چشمگیر مصرف برق می‌شود.

مزایای شیرینگ پک

 • جلوگیری از نفوذ رطوبت و تخریب کارتن و افت قیمت محصول

 • حمل و نقل و جابجای سریعتر، راحت تر و امن تر

 • زیبا و شکیل تر شدن بسته بندی

 • جلوگیری از شکستن ، ترک خوردگی و یا لب پر شدن محصول

 • انبارداری راحت تر و ایجاد قابلیت نگهداری طولانی مدت بدون افت کیفیت

 • قابلیت چاپ و تبلیغ بر روی فیلم شیرینگ پک

 • کاربری آسان و قیمت مقرون به صرفه

کاربرد دستگاه شیرینگ پک

 • با انواع دستگاه شیرینگ پک محصولاتی که تعادل ناپایداری دارند را کنار یکدیگر قرار می دهند و با کمک این نوع بسته بندی، این محصولات به خوبی می توانند در جای خود بایستند؛ نمونه ای از این نوع کاربرد را می توان در بسته بندی مواد غذایی ازجمله بسته بندی بطری های آب مشاهده نمود که نوع تک مرحله ای کوچک کردن بسته بندی با دستگاه شیرینگ است.
 • با استفاده از انواع شیرینگ پک به دلیل این که پلاستیک یک عایق مناسب برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به کالا می باشد، می توان سلامت کالا را تأمین نمود
 • درست برعکس بسته بندی با کارتون و یا مقوا، با دستگاه شیرینگ پک، یک روکش شفاف و نازک دور کالا پیچیده می شود و ظاهر محصول کاملا قابل رؤیت است، به خصوص این که گاهی برای نشان دادن اندازه و شکل کالا، چنین پوششی کاملا مورد نیاز تولید کننده می باشد.

ویدیو دستگاه شیرینگ پک – shrink packaging video

چرا دستگاه شیرینگ پک بهترین گزینه در بسته بندی مواد غذایی محسوب می‌شود؟1399-9-14 00:00:10 +00:00

شرکت‌های مواد غذایی که معمولا به صورت روزانه و مویرگی به فروش محصولات خود می‌پردازند، می‌توانند از مزایای حمل و نقل آسان بسته بندی های شیرینگ بهره ببرند. این یکی از مهم ترین دلایلی‌ست که مواد غذایی را به سمت تکنولوژی بسته بندی شیرینگ سوق داده است.

دستگاه شیرینگ پک یا شرینک پک؟1399-10-19 00:47:16 +00:00

در کشور ما دستگاه شیرینگ پک با الفاظ مختلفی شناخته می‌شود. مانند شیرینگ پک ، شرینگ پک ، شرینک پک ، شیرنگ پک و … . اما تلفظ درست آن کلمه‌ی شرینک پک می‌باشد. که “شرینک” در لاتین به معنای کوچک کردن و کشیدن است و “پک” هم مخفف packaging به معنای بسته بندی کردن است. به این شکل این ترکیب کاملا معنا دار می‌شود. در فارسی بار معنایی این عبارت “کوچک کردن بسته بندی” می‌باشد. در واقع در بسیاری از مواقع از این ماشین برای بسته بندی چند کالا کنار یکدیگر استفاده می‌شود. این کار بسته بندی‌ها را جمع و جورتر و حمل آن را سهل و آسان می‌کند.

فروش ویژه ماشین آلات1399-10-8 21:38:38 +00:00

اطلاعیه های فروش ویژه ماشین آلات

فروش ویژه دستگاه پرکن مایعات

شرکت گوهر ماشین تا تاریخ 15/بهمن/1399 دستگاه پرکن مایعات را به صورت ویژه و با شرایط زیر به فروش می‌رساند.

 • دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک : 3 الی 5 درصد
 • دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک با دربند : 5 الی 10 درصد

اطلاعیه فروش ویژه دستگاه میکسر پودر

دستگاه میکسر پودر گوهر ماشین به شکل ویژه تا 15 بهمن 1399 با شرایط زیر به فروش خواهد رسید.

 • دستگاه میکسر استیل با ظرفیت 1000 لیتر به بالا 5 الی 10 درصد تخفیف
 • دستگاه میکسر آهنی با ظرفیت 1500 لیتر به بالا 3 الی 5 درصد تخفیف

فروش ویژه دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک گوهر ماشین تا تاریخ 15/بهمن/99 به شکل ویژه و با شرایط زیر به فروش خواهند رسید

 • اعمال 3 درصد تخفیف در دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک
 • اعمال 5 الی 10 درصد تخفیف در دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک

این قسمت در اواخر سال 98 ایجاد شده است و در طول سال در ایامی که شرکت قصد اعمال تخفیف بر روی ماشین آلات را داشته باشد بروز رسانی می‌شود.

بروز رسانی تاریخ 2/6/99 : تخفیف ۲ الی ۵ درصدی پر کن مایعات و میکسر پودر

بروزرسانی در 8/9/99 : تخفیف ۳ الی ۱۰ درصدی میکسر پودر ، پرکن مایعات و دستگاه شیرینگ تونلی

Go to Top