ماشین آلات بسته بندی بخش جدا نشدنی از صنایع ساخت و تولید هستند. صنایع ماشین سازی گوهر ماشین نیتا مفتخر به طراحی و تولید انواع ماشین آلات بسته بندی مایعات و بسته بندی پودر بوده و توانسته خود را به عنوان یکی از 2 تولید کننده برتر کشور در عرصه ساخت دستگاه میکسر پودر و یکی از بهترین سازنده های دستگاه پرکن مایعات معرفی نماید.

ساخت اختصاصی ماشین آلات

کار ساخت اختصاصی ماشین آلات رویه ایست که در دنیا انجام می‌پذیرد. از آنجایی که هر تولید کننده با توجه به مواد و ابعاد محصول خود، نیاز به تهیه‌ی ماشین آلات بسته بندی دارد، شرکت های تولید کننده ماشین آلات باید به شکل سفارشی و اختصاصی اقدام به طراحی و تولید ماشین آلات نمایند.

گوهر ماشین با خدماتی بی نظیر می‌تواند به عنوان اولین گزینه برای ساخت ماشین آلات بسته‌بندی و صنعتی باشد. برترین ماشین آلات بسته بندی که در این شرکت طراحی ، تولید و توسعه داده می‌شوند عبارتند از :

ماشین بسته بندی مایعات

ماشین بسته بندی مایعات را با دستگاه پرکن مایعات انوماتیک می‌شناسند که شرکت گوهر ماشین تخصص خاصی را در تولید این دستگاه پرکننده دارد. دستگاه پرکن اتوماتیک قابل طراحی برای مایعات غلیظ و رقیق بوده و می‌تواند انواع نوشیدنی های غذایی ، انواع مایعات غلیظ همچون ژل خوراکی و یا شوینده های بهداشتی را بسته بندی کند. مکانیزم های معروف دستگاه پرکن مکانیزم ثقلی ، پمپی و سیلندر پیستونی می‌باشد که متناسب با خصوصیات مایعات مختلف هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.


پست کامل و جامع ماشین بسته بندی مایعات
دستگاه بسته بندی مایعات

دستگاه شرینک پک

دستگاه شرینک پک از محبوب ترین ماشین آلات بسته بندی می‌باشد. دستگاه شیرینگ تونلی ،شیرینگ حرارتی و کابینی از انواع دستگاه شرینک پک محسوب می‌شوند. تکنولوژی شرینک که به معنی کوچک کردن می‌باشد برای دستگاه لیبل زنی نیز کاربرد دارد که دستگاه لیبل شیرینگ از نمونه ماشین آلات لیبل زن شیرینگ می‌باشد. این ماشین بسته بندی قابل طراحی برای انواع کالاهای کوچک و بزرگ بوده و در صنایع غذایی بیشترین کاربرد را دارا می‌باشد. دستگاه شرینک پک گوهر ماشین برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از نیازهای بازار ، قادر به کار با هر نوع فیلم یا رول شیرینگ می‌باشد. ما همواره تلاش می‌کنیم که ماشین آلات بسته بندی، با لوازم جانبی کافی و طراحی چشم نواز به مشتریان گرامی تحویل گردند. برای توضیحات بیشتر راجب دستگاه شرینک پک به لینک زیر مراجعه کنید.
دستگاه شرینک پک
دستگاه شرینک پک گوهر ماشین