فروش دستگاه نوار نقاله یا کانوایر

شرکت گوهر ماشین سفارش طراحی و ساخت انواع دستگاه نوار نقاله یا کانوایر (conveyer belt) را می‌پذیرد. نوارنقاله مناسب برای انواع شیرینگ پک ، پرکن مایعات و بسیاری از ماشین آلات خطی. با کیفیت و خدمات مناسب در این مجموعه طراحی و تولید می‌شوند. این دستگاه برای راهبری کالا و محصولات در کارخانجات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نوار نقاله چیست؟ 

قطعا حرکت محصولات در کارخانجات را دیده‌اید؛ همان خطوطی که مواد و کالاها را بین ماشین‌آلات و اپراتورها به گردش در می‌آورد را نوار نقاله یا کانوایر می‌گویند. برای انتقال مواد و کالاهای مختلف به صورت فله ای نیز در بسیاری از موارد از انواع همین دستگاه ( conveyor belt ) استفاده می‌شود.

قرقره نوار نقاله

قرقره نوار نقاله یک وسیله مکانیکی است، که برای تعویض حرکات کمربند، در یک سیستم نوار نقاله، راهبری کمربند و ایجاد درگیری آن کاربرد دارد. قرقره های امروزی از پوسته های نورد شده با دیسک های انتهایی منعطف و مجامع قفل تولید شده‌اند. قرقره‌ها از چندین شاخص ساخته شده‌اند از جمله : مونتاژ پوسته ، دیسک انتهایی ، توپی ، میله شفت و قفل. دیسک انتهایی و توپی امکان این را دارد که بر روی قطعه باشد. مونتاژ قفل هم ممکن است با یک توپی و بوش بر روی قرقره های کششی پایین جابجا شود.

قرقره نوار نقاله

خرید نوار نقاله و کانوایر

شرکت گوهر ماشین توانایی تولید انواع کانوایر مخصوص دستگاه شیرینگ تونلی و دستگاه پرکن مایعات یا هر کدام از دستگاه‌های مورد استفاده شما را دارد. برای انتقال محصولات در عملیات بسته بندی، همچون آب معدنی جهت شیرینگ یا هر محصول دیگری که نیاز به راهبری آن دارید، از نوار نقاله استفاده کنید. این کار می‌تواند صرفه جویی زیادی در هزینه های تولید شما داشته باشد. برای خرید نوارنقاله و کانوایر بر روی لینک زیر کلیک کنید.