ماشین آلات بسته بندی بخش جدا نشدنی از صنایع ساخت و تولید هستند. صنایع ماشین سازی گوهر ماشین نیتا مفتخر به طراحی و تولید انواع ماشین آلات بسته بندی مایعات و بسته بندی پودر بوده و توانسته خود را به عنوان یکی از 2 تولید کننده برتر کشور در عرصه ساخت دستگاه میکسر پودر و یکی از بهترین سازنده های دستگاه پرکن مایعات معرفی نماید.

ساخت اختصاصی ماشین آلات

کار ساخت اختصاصی ماشین آلات رویه ایست که در دنیا انجام می‌پذیرد. از آنجایی که هر تولید کننده با توجه به مواد و ابعاد محصول خود، نیاز به تهیه‌ی ماشین آلات بسته بندی دارد، شرکت های تولید کننده ماشین آلات باید به شکل سفارشی و اختصاصی اقدام به طراحی و تولید ماشین آلات نمایند.

گوهر ماشین با خدماتی بی نظیر می‌تواند به عنوان اولین گزینه برای ساخت ماشین آلات بسته‌بندی و صنعتی باشد. برترین ماشین آلات بسته بندی که در این شرکت طراحی ، تولید و توسعه داده می‌شوند عبارتند از :

ماشین آلات بسته بندی

ماشین بسته بندی مایعات

ماشین بسته بندی مایعات را با دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک می‌شناسند که شرکت گوهر ماشین تخصص خاصی را در تولید این دستگاه بسته بندی داراست. دستگاه پرکن اتوماتیک قابل طراحی برای مایعات غلیظ و رقیق می‌باشد و می‌تواند انواع نوشیدنی های خوراکی ، انواع مایعات غلیظ همچون ژل خوراکی و یا شوینده های بهداشتی را بسته بندی کند. مکانیزم های معروف دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک عبارتند از : مکانیزم ثقلی ، پمپی و سیلندر پیستونی، که متناسب با خصوصیات مایعات مختلف هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پست کامل و جامع ماشین بسته بندی مایعات

شیرینگ پک

شیرینگ پک از محبوب ترین ماشین آلات بسته بندی‌ست. دستگاه شیرینگ تونلی ، شیرینگ حرارتی و شیرینگ کابینی از انواع دستگاه شیرینگ پک محسوب می‌شوند. تکنولوژی shrink که به معنی کوچک کردن می‌باشد برای دستگاه لیبل زنی نیز کاربرد دارد که دستگاه لیبل شیرینگ از نمونه ماشین آلات لیبل زن شیرینگ می‌باشد. این ماشین بسته بندی قابل طراحی برای انواع کالاهای کوچک و بزرگ بوده و در صنایع غذایی بیشترین کاربرد را دارا می‌باشد. دستگاه شیرینگ پک گوهر ماشین برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از نیازهای بازار ، قادر به کار با هر نوع فیلم یا رول شیرینگ می‌باشد. ما همواره تلاش می‌کنیم که ماشین آلات بسته بندی، با لوازم جانبی کافی و طراحی چشم نواز به مشتریان گرامی تحویل گردند. برای توضیحات بیشتر راجب شیرینگ پک به لینک زیر مراجعه کنید.
دستگاه شیرینگ پک

دستگاه میکسر پودری

دستگاه میکسر پودری یا ریبون بلندر از معروف‌ترین دستگاه‌های بسته‌بندی ، صنعتی و خط تولید است. ریبون بلندر نوعی همزن صنعتی است که مناسب پودر خشک می‌باشد. دستگاه میکسر پودری در بسیاری از صنایع کاربرد دارد و هدف اصلی آن مخلوط چند پودر یا گرانول با یکنواختی بالاست. در عکس مقابل یک نمونه دستگاه میکسر پودری مجهز به چاپر که مخصوص بسته بندی پودر می‌باشد، را مشاهده می‌کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه میکسر پودری و ماشین بسته بندی پودری به لینک های زیر مراجعه کنید.

دستگاه میکسر پودری
دستگاه میکسر پودری
دستگاه بسته بندی پودری