فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ در شرکت گوهر ماشین، به صورت اختصاصی می‌باشد. تولیدکنندگان و کارفرمایان گرامی، می‌توانند به صورت مستقیم با طراحان و یا متخصصان فنی ما ارتباط برقرار نموده و با بررسی همه جوانب و الزامات کاریشان، بهترین نوع دستگاه پر کن مایعات غلیظ را از صنایع ماشین سازی گوهر ماشین، خریداری نمایند. این صفحه مختص به دستگاه پرکن مایعات غلیظ است. اگر به اطلاعات انواع پرکن مایعات نیاز دارید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات غلیظ چیست؟

ماشین آلات پرکن تنوع بسیاری دارند. یکی از پر استفاده‌ترین موارد آنها، در محصولات غلیظ و دارای ویسکوزیته بالا است. دستگاه پرکنی که توان پرکنندگی و بسته بندی مایعات غلیظ را دارد، پرکن مایعات غلیظ می‌نامند. از مایعات غلیظ می توان مواد زیر را نام برد :

 • مایع ظرفشویی
 • ژل خوراکی
 • ژل اسید
 • روغن
 • عسل

الزامات پرکن مایعات غلیظ

فناوری مورد استفاده برای بسته بندی مایعات، باید تحت الشعاع طیف وسیعی از الزامات و مقررات باشد. مثلا شرایط بهداشتی، یا الزامات دقیق برای مقدار دوز مواد در بخش داروسازی را در نظر بگیرید؛ همینطور مواد شیمیایی سمی و اسیدی، که نسبت به مایعات قابل اشتعال، رعایت الزامات خاص خود را نیاز دارند. حال اگر به عنوان مثال، مواد شما از نوع مایعات اسیدی‌ست، و همچنین ویسکوزیته آن نیز، بالاست (همچون ژل اسید)، تولید کننده باید مکانیزم پیچیده‌تری را طراحی نماید. پس بسیار مهم است، که در دستگاه پر کن مایعات غلیظ، احتیاط بیشتری را در انتخاب تولید کننده دستگاه، لحاظ کنیم.

منظور از ویسکوزیته یا غلظت بالا چیست؟

به اندازه‌ی سیال‌ها در مواد، ویسکوزیته گفته می‌شود. در مواد مختلف همچون مایعات ، ژل‌ها ، انواع مواد گازی و در مواقعی حتی مواد جامد مقدار این سیال‌ها را آزمایش می‌کنند و مقدار دقیق آن را برای کاربردهای گوناگون به کار می‌گیرند. برای تشخیص نوع دستگاه پرکن برای هر گونه موادی، اولین عنصر تشخیص برای انتخاب نوع سیستم دستگاه، همین ویسکوزیته یا چگالی اتم ها می‌باشد.

برای تشخیص بهتر در مقدار غلظت مواد مایع، از جدول زیر استفاده کنید.

راهنمای تشخیص ویسکوزیته مواد مایع ⇐

محصولات غلیظ چه محصولاتی هستند؟

از محصولات غلیظ می‌توان محصولات زیر را نام برد :

 

نمونه‌ی ژل با ویسکوزیته بالا

نمونه ژل با ویسکوزیته بالا

 

 • سس
 • رب
 • عسل
 • مربا
 • دوغ
 • شکلات صبحانه
 • انواع روغن
 • مواد غلیظ اسیدی

اطلاعات جامع در مورد انواع پرکن مایعات را در لینک روبرو بخوانید ⇐ دستگاه پرکن مایعات

انواع دستگاه پرکن مایعات غلیظ

از انواع پر کن مایعات غلیظ می‌توان پرکن سیلندر پیستونی و پرکن پمپی را نام برد. پرکن های روتاری و ترکیبی هم از انواع معروف این مدل هستند.

پرکن سیلندر پیستونی

دستگاه پرکن مایعات غلیظ با سیستم سیلندر پیستونی یکی از محبوب‌ترین پرکننده‌ها می‌باشد. از اسم این دستگاه پیداست مکانیزم کارکرد این دستگاه پرکردن مواد توسط سیلندر پیستون می‌باشد. این مدل بخاطر دقت بالا از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین مدل‌ها می‌باشد. پرکن‌های سیلندر پیستونی پایاما صنعت به صورت خطی از دو تا دوازده سیلندر بنا به سفارش مشتری ساخته می شوند. برای کاهش یا افزایش پرکنندگی مواد، سیلندرها و نوار نقاله و سنسورها قابل تنظیم طراحی می‌شوند. همچنین برای تولید بیشتر از ظرفیت دستگاه، می‌توان تعداد سیلندرها را افزایش داد. برای رعایت الزامات فنی و قانونی هر پروژه، سیستم پرکننده باید بر اساس نیازهای هر مشتری و به‌صورت جداگانه تنظیم شود. هنگامی که شما یک راه حل برای سیستم پر کردن یا بسته بندی درخواست می کنید، ما تمام جزئیات فنی و شرایط را بر اساس نیاز شما بررسی می کنیم و ماشین‌هایی طراحی می‌کنیم که با محصول و شرایط کاری شما سازگار باشد.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ سیلندر پیستونی

نازلهای سیلندر پیستونی

پرکن مایعات غلیظ پمپی

معمولا محصولاتی همچون گریس که دارای چسبندگی و ویسکوزیته زیادی می‌باشند را با استفاده از مکانیزم پرکن پمپی پر میکنند. همچنین برای اینگونه محصولات عملیات پر کردن باید از کف تزریق شود تا فاصله و هوا در ظروف بجا نماند. پس اگر محصول شما خاصیت چسبندگی و هواگیری زیادی دارد از نوع پرکن مایعات پمپی با حالت سفارشیِ تزریق مواد، را انجام می‌دهند، استفاده نمایید که در زیر یک نمونه کار از این مدل را مشاهده می‌کنید.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ پمپی

دستگاه پرکن مایعات غلیظ پمپی با تکنولوژی پر کردن از کف

ماشین پرکننده پمپی پایاما صنعت

ماشین پرکننده پمپیِ ساخت این مجموعه مجهز به مدرن‌ترین قطعات موجود و روز دنیا می باشد. که نازل‌های آن پیش از تصرف کامل پمپ مثبت و سبک، با جابجایی سریع پمپ دنده و با فشار پنوماتیک در ۳/۴ قطر شیارها، عمل پرکنندگی را انجام می‌دهند. قدرت این سیستم فوق‌العاده است. همچنین روکش از جنس استیل 304 این دستگاه را به یک گزینه ایده آل تبدیل می‌کند. مجموعه‌ی گوهر ماشین، آماده تحقیق و جستجو برای خلق طرح های داخلی جدید برای دستگاه پرکن مایعات غلیظ بوده تا سهم کوچکی در رشد و شکوفایی صنعت و تولید کشور داشته باشد


فروش دستگاه پر کن مایعات غلیظ پایاما صنعت

 • استفاده از 3 تا 5 متر نوار نقاله جهت جابجایی ظروف به زیر نازل‌ها و انجام سیکل اتوماتیک دستگاه
 • استفاده از سیستم پمپ و سیلندر پیستون جهت تزریق مواد غلیظ
 • نصب دستگاه دربند به صورت خطی همراه دستگاه پرکن
 • دارای plc در تابلو برق
 • استفاده از طراحی ورود نازل به بطری و تزریق از کف ظرف بنا به سفارش مشتری
 • خدمات پس از فروش: از زمان نصب به مدت 10سال

با خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ از مجموعه ما شما در لبه‌ی تکنولوژی روز دنیا در ماشین آلات پرکننده‌ ایستاده‌اید. ما همواره توسعه‌ی علمی و کاربردی مجموعه را فراتر از هر مورد دیگری در نظر داشته ایم و رشد عمومی سرلوحه کار ماست.

برای ثبت سفارش و خرید پرکن مایعات غلیظ از صنایع پایاما صنعت با ما تماس بگیرید. برای ورود به صفحه بر روی لینک تماس انتهای صفحه کلیک کنید.


همچنین

بیاموزید که پرکن مایعات مناسب محصول شما کدام نوع می‌باشد

اطلاعات جامع در مورد انواع دستگاه پرکن مایعات