پرکن مایعات رقیق چیست؟

مایعات رقیق به انواع کم غلظت همچون آب آشامیدنی، الکل، نوشابه و هر مواد مایعی که چگالی یا ویسکوزیته آن در سطح پایینی قرار داشته باشد، می‌گویند. برای بسته بندی انواع نوشیدنی رقیق، یا مواد شوینده و هر مایع رقیق دیگری، از دستگاه پرکننده نوع رقیق استفاده می‌شود. معمولا سیستم ثقل و پمپی در نوع پرکننده خطی مایع رقیق کاربرد دارند. که هر کدام بنا به محصولی که باید در بطری پُر شود و با توجه به تیراژ تولید خواسته شده از سمت مصرف کننده دستگاه، استفاده می‌شوند.

صنایع ماشین سازی پایاما صنعت مفتخر است که انواع پرکننده مایعات رقیق را با قیمتی نازل ساخته و بدون واسطه، همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش به دست مشتریان می‌رساند.

دستگاه پرکن مایعات رقیق

سیستم پرکردن نازل‌ها

سیستم پرکردن نازل ها میتواند به سه صورت باشد :

1 – ثقلی( این مورد مخصوص پرکننده مایعات رقیق می‌باشد)

2 – پمپی( در بعضی موارد خاص)

3 – سیلندر پیستونی(در بعضی موارد خاص)

طراحی نازل دستگاه پرکننده مایعات ثقلی مناسب پرکردن مایع رقیق می باشد”

برای مشاوره و یا سفارش با ما تماس بگیرید.

09197214891

مشخصات دستگاه پرکن مایعات ثقلی

  • نازلهای استیل ۳۰۴ (بدون چکه)
  • دارای شش متر نوار نقاله
  • تعداد نازل از دو تا ده عدد متناسب با میزان تولید
  • استفاده از تایمر جهت تنظیم مقدار ورودی مواد به داخل ظرف
  • قابلیت استفاده از انواع بطری
  • مناسب برای پرکن ظروف از ۱۵۰ تا ۲۰۰۰۰ سی سی

پرکن مایعات رقیق ثقلی

در صنایع کوچک و بزرگ از پرکن ثقلی جهت پر کردن انواع مایعاتی که غلظتی ندارند و تیراژ تولید در سطح پایینی است استفاده می شود. مکانیزم کارکرد این دستگاه بر اساس نیروی جاذبه خود محصول در هنگام پایین آمدن از شلنگ یا لوله دستگاه به درون بطری محصول، می‌باشد. تعداد نازل و میزان ریزش یا تزریق مواد را می‌توانیم شخصی سازی شده ابتدا طراحی و سپس تولید کنیم . دستگاه پرکننده مایعات ثقلی این مجموعه از خط مستقیم S/N و مالکیت نازل‌ها با جنس استیل استنلس بهره می‌برند. این دستگاه به صورت اتوماتیک طراحی و تجهیز می‌شود، انواع پرکننده مایعات در پایاما صنعت با مکانیزم های مختلف بنا به سفارش مشتری ساخته می‌شوند، اما پرکننده مایعات رقیق ثقلی از ارزانترین مدلهای موجود است.

پرکن مایعات رقیق_ پرکن ثقلی

قیمت دستگاه پرکن مایعات رقیق

برای استعلام قیمت پرکن مایعات رقیق به صفحه‌ی استعلام قیمت رجوع کنید و برای سفارش دستگاه با ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید مشخصات کامل محصول و انتظارات خود را در فرم زیر بیان کنید، تا کارشناس فنی و یا طراح مجموعه پایاما صنعت بهترین مشاوره برای انتخاب مولدهای مختلف دستگاه را اراِئه و دقیق‌ترین قیمت را برای شما پیش فاکتور نماید.

همچنین بخوانید :

انواع دستگاه پرکن مایعات ( برای اطلاعات جامع در مورد انواع پرکن مایعات این پست پیشنهاد می‌شود)

فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات پمپی

دستگاه اسپری پرکن