فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ در پایاما صنعت، بیشتر اوقات به صورت خطی و با قیمتی عالی صورت می‌پذیرد. در این صفحه برای تمام کسانی که قصد خرید یا سفارش دستگاه پر کن مایعات غلیظ را دارند اطلاعاتی را به اشتراک می‌گذاریم و سپس در انتها شرایط و خدمات بی نظیری را که صنایع ماشین سازی پایاما صنعت برای مشتریان ماشین آلات خود از جمله انواع پرکن‌ها تدارک دیده است را مرور خواهیم نمود.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ

فروش دستگاه پر کن مایعات

دستگاه پرکن مایعات غلیظ چیست؟

ماشین آلات پرکن از تنوع زیادی برخوردار هستند. یکی از پر استفاده‌ترین موارد آنها، در محصولات غلیظ و دارای ویسکوزیته بالا است. فن‌آوری مورد استفاده برای بسته بندی مایعات و پودرها باید تحت الشعاع طیف وسیعی از الزامات و مقررات باشند. مثلا شرایط بهداشتی و الزامات دقیق برای پر کردن و مقدار دوز در بخش داروسازی را در نظر بگیرید، یا صنایع غذایی و همینطور مواد شیمیایی سمی یا مایعات قابل اشتعال. بسیاری از مواد نامبرده در زمره مایعات غلیظ قرار می‌گیرند و سازندگان این دستگاه باید از دانش و تخصص بالایی برخوردار باشند تا بتوانند همه‌ی الزامات پیچیده‌ی این ماشین را رعایت کنند.


برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش دستگاه پر کن مایعات غلیظ با ما تماس بگیرید

تماس با ما

تماس با ما

تماس با شرکت پایاما صنعت

منظور از ویسکوزیته یا غلظت بالا چیست؟

به اندازه‌ی سیال‌ها در مواد، ویسکوزیته گفته می‌شود. در مواد مختلف همچون مایعات ، ژل‌ها ، انواع مواد گازی و در مواقعی حتی مواد جامد مقدار این سیال‌ها را آزمایش می‌کنند و مقدار دقیق آن را برای کاربردهای گوناگون به کار می‌گیرند. برای تشخیص نوع دستگاه پرکن برای هر گونه موادی، اولین عنصر تشخیص برای انتخاب نوع سیستم دستگاه، همین ویسکوزیته یا چگالی اتم ها می‌باشد. اگر سازنده در این مورد درست عمل نکند، دستگاه تولید شده عملکرد ناقصی خواهد داشت.

برای تشخیص بهتر در مقدار غلظت مواد مایع خود از جدول زیر استفاده بنمایید.

جدول راهنمایی غلظت یا ویسکوزیته مایعات


محصولات غلیظ چه محصولاتی هستند؟

از محصولات غلیظ می‌توان محصولات زیر را نام برد :

نمونه‌ی ژل با ویسکوزیته بالا

نمونه ژل با ویسکوزیته بالا

  • سس
  • رب
  • عسل
  • مربا
  • دوغ
  • شکلات صبحانه
  • انواع روغن
  • مواد غلیظ اسیدی

اطلاعات جامع در مورد انواع پرکن مایعات را در لینک روبرو بخوانیددستگاه پرکن مایعات

انواع دستگاه پرکن مایعات غلیظ

از انواع پر کن مایعات غلیظ می‌توان پرکن سیلندر پیستونی و پرکن پمپی را نام برد. پرکن های روتاری و ترکیبی هم از انواع معروف این مدل هستند.

پرکن سیلندر پیستونی

دستگاه پرکن مایعات غلیظ با سیستم سیلندر پیستونی یکی از محبوب‌ترین پرکننده‌ها می‌باشد. از اسم این دستگاه پیداست مکانیزم کارکرد این دستگاه پرکردن مواد توسط سیلندر پیستون می‌باشد. این مدل بخاطر دقت بالا از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین مدل‌ها می‌باشد. پرکن‌های سیلندر پیستونی پایاما صنعت به صورت خطی از دو تا دوازده سیلندر بنا به سفارش مشتری ساخته می شوند. برای کاهش یا افزایش پرکنندگی مواد، سیلندرها و نوار نقاله و سنسورها قابل تنظیم طراحی می‌شوند. همچنین برای تولید بیشتر از ظرفیت دستگاه، می‌توان تعداد سیلندرها را افزایش داد. برای رعایت الزامات فنی و قانونی هر پروژه، سیستم پرکننده باید بر اساس نیازهای هر مشتری و به‌صورت جداگانه تنظیم شود. هنگامی که شما یک راه حل برای سیستم پر کردن یا بسته بندی درخواست می کنید، ما تمام جزئیات فنی و شرایط را بر اساس نیاز شما بررسی می کنیم و ماشین‌هایی طراحی می‌کنیم که با محصول و شرایط کاری شما سازگار باشد.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ سیلندر پیستونی

نازلهای سیلندر پیستونی
پرکن مایعات غلیظ پمپی

معمولا محصولاتی همچون گریس که دارای چسبندگی و ویسکوزیته زیادی می‌باشند را با استفاده از مکانیزم پرکن پمپی پر میکنند. همچنین برای اینگونه محصولات عملیات پر کردن باید از کف تزریق شود تا فاصله و هوا در ظروف بجا نماند. پس اگر محصول شما خاصیت چسبندگی و هواگیری زیادی دارد از نوع پرکن مایعات پمپی با حالت سفارشیِ تزریق مواد، را انجام می‌دهند، استفاده نمایید که در زیر یک نمونه کار از این مدل را مشاهده می‌کنید.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ پمپی