Project Description

نمونه کار دستگاه ریبون بلندر 2000 لیتری

از محصولات شاخص صنایع ماشین سازی گوهر ماشین دستگاه ریبون بلندر است. ریبون بلندر همان دستگاه میکسر پودر است. یکی دیگر از پروژه های دستگاه ریبون بلندر گوهر ماشین همین دستگاه است که برای پودرهای دارویی و یا به طور خاص تر برای بسته بندی پودر دندانپزشکی ساخته شده است.

دستگاه بسته بندی پودر

این پروژه که طراحی شاهکار آن، کاملا جدید و مطابق با تکنولوژی روز می‌باشد، با دیگر تجهیزاتش یک خط کامل بسته بندی پودر است. از دیگر ماشین آلات و تجهیزات این پروژه می‌توان موارد زیر را نام برد (در صفحه ای جداگانه، عکس و فیلم تجهیزات دیگر این دستگاه قرار خواهد گرفت):

  • چاپر

  • خروجی اسکرو دار

  • توزین بسته بندی

  • دستگاه اسکرو ماردونی

  • دستگاه کانوایر

مشخصات میکسر پودر صنعتی

توضیحات

ریبون بلندر یا میکسر پودر

دستگاه بلندر با مخزن ثابت 

میکسر پودر افقی با تجهیزات کامل

مخزن دستگاه همانطور که در عکس‌ها و فیلم پروژه نمایان است به شکل افقی‌ست. درون مخزن این دستگاه یک چاپر وجود دارد که پودرها را در سرتاسر مخزن پخش می‌کند. کار دیگر چاپر کمک به خروج پودرها از مخزن پس از میکس شدن می‌باشد. پودرهای خروجی که به درون بسته مخصوص قرار گرفته اند، در میز کوچک توزین آن وزن شده و سپس به کانوایر منتقل می‌گردند. سپس بسته های پودری به نزدیکترین نقطه ممکن که اپراتور در آن نقطه مستقر است بوسیله کانوایر هدایت می‌شوند تا اپراتور بتواند، بسته ها را به راحتی بردارد و در مکانی نزدیک انبار کند.

پودر نیمه سنگین تا سنگین

توانایی این مدل از میکسر پودر در مخلوط کردن پودرهای نیمه سنگین تا سنگین، بواسطه موتور گیربکس و قطعات مکانیکی قدرتمندش، است. این محصول برای بسته بندی پودرهای دندانپزشکی به شکل اختصاصی تولید گشته است.

 2000 لیتری

3 الی 9 دقیقه

 از بین 3 الی 9 دقیقه تخمین زده می‌شود.

ریبون بلندر آهنی

جنس این نمونه کار ریبون بلندر، آهن است.

دستگاه میکسر پودر چاپر دار

این مدل همانطور که گفته شد و در فیلم تیزر معرفی آن نیز نمایان است، دارای چاپر می‌باشد که قدرت خروجی آن را چندین برابر می‌کند.

فیلم کارکرد دستگاه بلندر

مشاوره برای ریبون بلندر 2000 لیتری

مشاوره برای دستگاه ریبون بلندر 2000 لیتری ، از طریق تلفن و همچنین مراجعه حضوری امکان پذیر می‌باشد.

فروش دستگاه ریبون بلندر 2000 لیتری

برای اطلاعات تکمیلی در مورد فروش دستگاه ریبون بلندر 2000 لیتری ، با ما از طریق تلفن یا مراجعه حضوری ارتباط برقرار نمایید. برای اطلاعات تماس با ما بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تماس با ما

قیمت دستگاه ریبون بلندر 2000 لیتری

اگر علاقه مند به دریافت قیمت دستگاه ریبون بلندر به صورت اینترنتی هستید بر روی لینک زیر کلیک کنید و فرم پیشرفته استعلام قیمت را تکمیل و ارسال نمایید.

استعلام قیمت اینترنتی