Project Description

دستگاه میکسر پودر اسانس پاش

از بهترین ماشین آلات میکسر صنعتی که تاکنون در ایران تولید گشته است، طبق نظر مشتریان و صنعتگران داخلی، مربوط به همین پروژه می‌باشد. این پروژه مربوط به دستگاه میکسر پودر اسانس پاش، با ظرفیت 1000 لیتر است. طراحی متفاوتی که در این میکسر مشاهده می‌نمایید، علاوه بر زیبایی کلی دستگاه، موجب افزایش مقاومت سازه‌ها و پایه دستگاه می‌شود. جزء به جزء این میکسر، با رعایت استانداردهای جهانی و اصولی تولید گشته و جز پر افتخارترین کارهای گوهر ماشین محسوب می‌شود. تجهیزات اسانس پاشی در این پروژه، توان پاشش 1 لیتر اسانس مایع بر روی مواد را دارد. دستگاه میکسر اسانس پاش، جزء ریبون بلندرها محسوب شده؛ و یکی دیگر از قابلیت های این نمونه، میکس پودرهای مرطوب علاوه بر پودرهای خشک است. بدنه قرص و محکم با پایه‌های متفاوت در کنار شاخص‌های فنی و موتوری با کیفیت، این پروژه را به یکی از به یاد ماندنی ترین و بهترین پروژه های گوهر ماشین تبدیل نموده است.

عکس‌های دستگاه میکسر پودر اسانس پاش

مشخصات دستگاه میکسر پودر با اسانس پاش

توضیحات 

توضیحات تکمیلی در مورد دستگاه میکسر پودر اسانس پاش را در این قسمت با کلیک بر روی شاخص‌های مختلف بخوانید. ⇑

میکسر پودر اسانس پاش

دارای اسانس پاش

با تهیه میکسر پودر اسانس پاش می‌توانید اسانس را به صورت یکنواخت و تنها با فشار یک دکمه بر روی پودرهای در حال میکس اعمال کنید.

دستگاه بلندر U شکل اسانس پاش دار 

این نوع از ریبون بلندر‌ها دارای مخزن ثابت هستند. همچنین با طراحی جدید شرکت در این مدل، میکسری قرص و محکم ساخته شده، که برای استفاده در تیپ سنگین بسیار مناسب می‌باشد. اسانس پاش هم برای پخش یکدست اسانس بر روی پودر بعنوان یک قابلیت اضافه بر روی دستگاه طراحی و نصب شده است.

میکسر افقی ( ریبون بلندر)

عملکرد دستگاه با مخزن ثابت به شکل افقی‌ست. درون مخزن افقی آنها پره‌های مکانیکی حول یک شفت قدرتمند بکار رفته است، که بجای چرخش مخزن این پره‌ها هستند که با نیروی موتور گیربکس به گردش در می‌آیند.

 

پودر و گرانول خشک یا کم رطوبت

توانایی این مدل از میکسر پودری در مخلوط کردن پودرهای خشک است. اما پودر با رطوبت کم را نیز میکس می‌کند.

1000 لیتر

1000 لیتر حجم مفید این بلندر با مخزن ثابت می‌باشد، نه حجم کلی مخزن آن. و به قیمت همان میکسر پودر 1000 لیتری فروخته می‌شود.

6 الی 15 دقیقه

تنها با وزن دقیق پودر و نوع جنس آن می‌توان زمان مورد نیاز جهت میکس کامل پودرها را بدست آورد. اما زمان تقریبی میکس کامل این نوع از دستگاه میکسر حدودا از بین 6 الی 15 دقیقه می‌باشد.

میکسر پودر آهنی

جنس بدنه این نمونه کار میکسر پودر، آهن است و شفت آن با استیل 304 ساخته شده است.

دریچه خروجی دستی

برای این مدل دریچه‌ خروجی مکانیکی (دستی)  در زیر مخزن ثابت بلندر تعبیه شده است، معمولا برای میکسر پودر تیپ سنگین یک سکو در محل قرارگیری آن تعبیه می‌کنند و دستگاه را بر روی آن قرار می‌دهند تا به راحتی پودرهای میکس شده را از دستگاه خارج کنند.

فیلم دستگاه میکسر پودر اسانس پاش