Project Description

نمونه کار دستگاه پرکن پمپی اتوماتیک

در این پروژه، یک دستگاه پرکن اتوماتیک، با مکانیزم پمپی را مشاهده می‌نمایید. که دارای ۶ نازل اتوماتیک و ۲ نازل نیمه اتوماتیک می‌باشد. یک طرح ابداعی که در شرکت گوهر ماشین توسعه یافته است و کارایی پرکن مایعات را به شکل قابل توجهی افزایش داده است. وجود ۵ متر نوار نقاله و دربند پیچی اتوماتیک، که با اتوماسیون plc و نمایشگر لمسی آن کنترل می شوند، این دستگاه پرکن را در رده خط کامل پرکن مایعات قرار می دهد. از ظروف ۵۰۰ سی سی تا ۲۰ لیتری را می‌توان با همین یک دستگاه بسته بندی نمود.

گالری عکس نمونه کار دستگاه پرکن پمپی اتوماتیک

کاربرد دستگاه پرکن پمپی اتوماتیک

این دستگاه پرکن پمپی اتوماتیک هم در مایعات غلیظ و هم در مایعات رقیق کاربرد دارد. کاربرد دستگاه پرکن اتوماتیک با ۲ نازل کمکی نیمه اتوماتیک، در کارخانجات جدید و کسب و کارهای نوپا می باشد. زیرا مقرون به صرفه بوده و ظرفیت بسته بندی بسیار خوبی دارد. مواد زیر برخی از موادی هستند که می توان با چنین ماشینی بسته بندی کرد.

  • پرکن کود شیمیایی
  • پرکن شوینده ها
  • پرکن کنسانتره
  • پرکن سم
  • پرکن ضدیخ خودرو
  • پرکن

مشخصات دستگاه پرکن پمپی اتوماتیک

توضیحات 

بر روی قسمت زرد رنگ هر کدام از شاخص‌ها کلیک کنید تا توضیحات آن نمایان شود.

دستگاه پرکن پمپی اتوماتیک

2 نازل اضافی با عملکرد نیمه اتوماتیک

دارای 2 نازل فرعی است که پشت نازلهای اصلی نصب گردیده و با عملکرد نیمه اتوماتیک تا ظروف 20 لیتری را بسته بندی می‌نماید.

دارای دستگاه دربند پیچی

دستگاه دربندی اتوماتیک که پس از درب گذاری درب‌های بطری ها را می‌بندد.

پمپی

در این نوع از پرکننده‌ها، یک پمپ قدرتمند انرژی مورد نیاز نازل‌ها را تأمین می‌کند. برای اطلاعات بیشتر به پست دستگاه پرکن پمپی مراجعه کنید.

اتوماتیک

این دستگاه دارای دستگاه نوار نقاله و دربند می‌باشد و تابلو برق plc کنترل دستگاه را به عهده دارد. مدل های اتوماتیک پرکن مایعات دارای نوار نقاله و دربند می‌باشند و در صورت سفارش دستگاه درب گذار نیز بسته به شرایط محصول نصب می‌شود.

 

مایعات غلیظ و رقیق

انواع نوشیدنی‌های غذایی ، روغن ، گریس ، کود شیمیایی ، چسب و دیگر مواد شیمیایی اعم از غلیظ یا رقیق را با این مدل میتوانید بسته بندی کنید.

۴ عدد اتوماتیک و 2 عدد نیمه اتوماتیک

طرح ابتکاری با ۴ عدد نازل های اتوماتیک برای بطری های ۵۰۰ سی سی تا ۴ لیتری و 2 عدد نازل که به صورت نیمه اتوماتیک تا ظروف ۲۰ لیتری را نیز پر می‌کنند.

h/2000

در هر ساعت بین 1400 الی 1800 عدد بطری 1 لیتری، فقط قسمت اتوماتیک دستگاه بسته بندی می‌نماید، در همین حین می‌توان با 2 نازل نیمه اتوماتیک دستگاه حدود 150 بطری 20 لیتری را همزمان با این دستگاه پر کرد.

استیل و اهن

قسمت هایی که با مواد سر و کار دارند استیل 304 می‌باشند و شاسی و ورق دستگاه، از ترکیب آهن و روکش استیل 304 استفاده شده است. بنابراین با خیال راحت محصولات بهداشتی مایع خود را با این دستگاه پر کنید.