Project Description

(دسته اصلی) پروژه‌ دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات کوچک

همکاران ما در پایاما صنعت قبل از اتمام سال 1398 در اولین روزهای شیوع ویروس کرونا اقدام به طراحی یک دستگاه پرکن مایعات کوچک نمودند تا به نوبه خود سهم کوچکی در تعدیل نیاز افزون بازار به محصولات مایع ضدعفونی داشته باشیم. هدفی که برای این پروژه تعیین شد، قیمت پایین و سرعت بالا به نسبت سایر محصولات موجود در بازار بود.

این دستگاه در سال جدید(1399) و درست بعد از تعطیلات، اولین نمونه اش تولید شد. طراحی آن بسیار مورد استقبال قرار گرفت و به همین جهت صنایع ماشین سازی پایاما صنعت مفتخر شد، تعداد بیشتری را تولید و به فروش برساند. شرکت نفت در منطقه ویژه پارس عسلویه اولین شرکت خریدار ماشین پرکن جدید است که عکس‌ها و فیلم آن را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. پس از ارسال این دستگاه و رضایت کامل مسئولان شرکت نفت، نمایش عکس و فیلم های آن را در شبکه های اجتماعی آغاز نمودیم و با استقبال بی نظیری روبرو شدیم. امیدواریم همه‌ی بازدیدکنندگان گرامی بعد از دیدن عکسها و فیلم های این نمونه کار، از صنایع ماشین سازی پایاما صنعت نهایت رضایت و خشنودی را داشته باشند.

دستگاه پرکن مایعات رومیزی با شاسی 

 

همانگونه که در عکس‌ها مشاهده می‌کنید این ماشین پرکننده دارای شاسی می‌باشد تا مصرف کننده دیگر نیازی به تهیه میز جدا برای پرکن نیمه اتوماتیک خود نباشد. بسیاری از تولیدکنندگان دستگاه پرکن مایعات کوچک، تنها قسمت میانی این ماشین را می‌سازند. یعنی دیگر مخزن مایعات و شاسی نگه دارنده را ندارند. به این گونه از پرکن‌ها دستگاه پرکن مایعات رومیزی می‌گویند. هر چند که در مواردی استفاده از همین مدل‌های رومیزی به خاطر محدودیت در جا و مکان بهتر است، اما محصول ما در کارخانجات صنعتی برای کارهای کوچک تا متوسط بسیار کاربردی‌تر است. قیمت این پرکننده کاملا مشابه دیگر محصولات پرکن نیمه اتوماتیک است و پایاما صنعت برای هزینه مخزن پلی اتیلن و شاسی آن که دارای استیل 304 و آهن می‌باشد، هیچ تعرفه اضافی بر روی قیمت تمام شده این محصول، اضافه نکرده است. شایان ذکر است که همانگونه که در فیلم مشهود است سرعت این دستگاه به نسبت دیگر پرکننده‌های مایع نیمه اتوماتیک 2 نازله، بسیار بالاتر می‌باشد.

فیلم این مدل را در اینجا می‌توانید مشاهده کنید :

تماس با ما

دستگاه پرکن مایعات کوچک نیمه اتوماتیک پایاما صنعت

عملکرد : نیمه اتوماتیک

سیستم : سیلندر پیستونی

تعداد نازل : 2 عدد (تعداد نازل‌های بالاتر قابل طراحی می‌باشد)

روکش : دارد

جنس روکش : استیل 304

کاربرد : انواع مایعات غلیظ و رقیق

تحمل خورندگی : دارد

ظرفیت بسته بندی : از 100 سی‌سی الی 3 لیتر

تیراژ تولید در بطری 400 سی‌سی/ 1 ساعت : از 800 الی 950 عدد در هر ساعت

مشاوره رایگان برای انتخاب صحیح نوع ماشین آلات