Project Description

پروژه دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات کوچک

متخصصان فنی و طراحان ما در ماشین سازی گوهر ماشین ( پایاما صنعت ) قبل از اتمام سال 1398 در اولین روزهای شیوع ویروس کرونا اقدام به طراحی یک دستگاه پرکن مایعات کوچک ( دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک ) نمودند تا به نوبه خود سهم کوچکی در تعدیل نیاز روز افزون بازار به مواد ضدعفونی داشته باشیم. هدفی که برای این پروژه تعیین شد، قیمت پایین و سرعت بالا به نسبت سایر محصولات موجود در بازار بود.

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک

این دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک در سال جدید(1399) و درست بعد از تعطیلات، اولین نمونه‌اش تولید گشت. طراحی آن بسیار مورد استقبال قرار گرفت و به همین جهت صنایع ماشین سازی گوهر ماشین مفتخر شد، تعداد بیشتری را تولید و به فروش برساند. شرکت نفت در منطقه ویژه پارس عسلویه اولین شرکت خریدار این دستگاه پرکن مایعات کوچک بود. که عکس‌ها و فیلم آن را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.


عملکرد : نیمه اتوماتیک

مکانیزم : سیلندر پیستونی

تعداد نازل : 2 عدد (تعداد نازل‌های بالاتر قابل طراحی می‌باشد)

روکش : دارد

جنس روکش : استیل 304

کاربرد : انواع مواد ضد عفونی رقیق و غلیظ

تحمل خورندگی : دارد

ظرفیت بسته بندی : از 100 سی‌سی الی 20 لیتر

ظرفیت تولید در بطری 400 سی‌سی/ 1 ساعت : از 800 الی 950 عدد در هر ساعت

استعلام قیمت اینترنتی
تماس با ما

فیلم دستگاه پرکن مایعات کوچک

دستگاه پرکن مایعات رومیزی با شاسی 

 

همانگونه که در عکس‌ و فیلم دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک مشاهده می‌نمایید این دستگاه پرکن کوچک دارای شاسی می‌باشد تا مصرف کننده دیگر نیازی به تهیه میز جدا برای دستگاه نباشد. بسیاری از تولیدکنندگان دستگاه پرکن مایعات کوچک، تنها قسمت میانی این ماشین را می‌سازند. یعنی دیگر مخزن مایعات و شاسی نگه دارنده را ندارند. به این گونه از پرکن‌ها دستگاه پرکن مایعات رومیزی می‌گویند. هر چند که در مواردی استفاده از همین مدل‌های رومیزی به خاطر محدودیت در جا و مکان بهتر است، اما محصول ما در کارخانجات صنعتی برای کارهای کوچک تا متوسط بسیار کاربردی‌تر است. قیمت این پرکننده کاملا مشابه دیگر محصولات پرکن نیمه اتوماتیک است و گوهر ماشین برای هزینه مخزن پلی اتیلن و شاسی آن که دارای استیل 304 و آهن می‌باشد، هیچ تعرفه اضافی بر روی قیمت تمام شده این محصول، اضافه نکرده است. شایان ذکر است که همانگونه که در فیلم مشهود است سرعت این دستگاه به نسبت دیگر پرکننده‌های مایعات نیمه اتوماتیک، بسیار بالاتر می‌باشد.

دستگاه پرکن مایعات کوچک
- دستگاه پرکن مایعات کوچک

شناسه محصول: LISM-95-GM

برند محصول: Gohar Machine

واحد پول محصول: IRR

قیمت کالا: 32

قیمت معتبر تا: 2020-12-31

موجودی انبار: PreOrder

امتیازدهی ویرایشگر:
4.5